Kategoriler

POE SWITCHLER

POE SWITCHLER

Göster:
Sırala:
Pasif POE Kablo POE Enjektör
IP KAMERALAR İÇİN    Pasif POE Kablo POE Enjektör Beyaz     ..
25TL
KDV Hariç: 25TL
Pasif POE Kablo POE Enjektör Siyah
IP KAMERALAR İÇİN    Pasif POE Kablo POE Enjektör Siyah     ..
25TL
KDV Hariç: 25TL
1Port  24V 2a Poe Adaptör
1Port 24 Volt 2a Poe Adaptör 24v 2amper 48w Poe Adaptör UBNT Poe adaptör Muadili &nbs..
155TL
KDV Hariç: 155TL
Aktif PoE Enjektör Kablo
Aktif PoE Enjektör Kablo   PoE Splitter PoE Power Receiver IEEE 802...
56TL
KDV Hariç: 56TL
Cat6 kablo ile 48v to 12v Çevirici Poe Splitter
Cat6 kablo ile 48v to 12v Çevirici Poe Splitter ..
59TL
KDV Hariç: 59TL
S08P 8 Port Poe Switch 10 100 1000
S08P 8 + 2 Port Poe Switch 10 100 1000 AC İnput: AC100-240V 50-60Hz PoE Output :IEEE802.3..
381TL
KDV Hariç: 381TL
S04P 4 Port Poe Switch 10 100 1000
S04P 4 + 2 Port Poe Switch 10 100 1000 AC İnput: AC100-240V 50-60Hz PoE Output :IEEE802.3..
340TL
KDV Hariç: 340TL
S016P 16 Port Poe Switch 10 100 1000
S016P 16 Port Poe Switch 10 100 1000 16 PORT GİGABİT POE SWITCH AC İnput: AC100-240V 50-6..
954TL
KDV Hariç: 954TL
S024P 24 Port Poe Switch 10 100 1000
S024P 24 +2 Port Poe Switch 10 100 1000 AC İnput: AC100-240V 50-60Hz PoE Output :IEEE802...
1,539TL
KDV Hariç: 1,539TL
48 Port D-Link DGS-1510-52XMP Yönetilebilir PoE Switch
48 Port D-Link DGS-1510-52XMP Yönetilebilir PoE Switch 48 Port 10/100/1000 Gigabit fiziksel mont..
12,815TL
KDV Hariç: 12,815TL
SFP01 4 Port Poe Switch 2 Sfp
SFP01 4 Port Poe Switch 2 Sfp 4x Gigabit PoE ports+ 2 x SFP Gigabit Uplink  4 porta ..
705TL
KDV Hariç: 705TL
SFP02  8 Port Poe Switch 2 Sfp
SFP02 8 Port Poe Switch 2 Sfp 8x Gigabit PoE ports+ 2 x SFP Gigabit Uplink  8 porta ..
929TL
KDV Hariç: 929TL
SFP24  24 Port Poe Switch 2 Sfp
SFP24  24 Port Poe Switch 2 Sfp 24x Gigabit PoE ports+ 2 x SFP Gigabit Uplink  ..
2,049TL
KDV Hariç: 2,049TL
Dahua PFS3005-4ET-60 4port Poe Yönetilemez Switch
Dahua PFS3005-4ET-60 4port Poe Yönetilemez Switch Kategori Switch Marka Dahua Standar..
428TL
KDV Hariç: 428TL
Dahua PFS3110-8ET-96 8 Port PoE Yönetilemez Switch
Dahua PFS3110-8ET-96 8 Port PoE Yönetilemez Switch 8FE PoE + 1GE + 1GE SFP. Toplam 96W P..
761TL
KDV Hariç: 761TL
Dahua Pfs4218-16et-240 16 Port Poe 250 Metre Poe Switch
Dahua Pfs4218-16et-240 16 Port Poe 250 Metre Poe Switch 16 * 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı) ..
2,313TL
KDV Hariç: 2,313TL
LNS-1 1.25Gbs Multimode SFP Modül
LNS-1 1.25Gb/s SFP Modül Marka LNS Veri Transfer Hızı 1.25Gb/s Ürün Kodu LNS-3014-HW ..
254TL
KDV Hariç: 254TL
 

Whatsapp Destek